SPOTKANIE - 10 pażdziernika 2006 r.

    Stowarzyszenie Obrony Użytkowników Garaży zaprasza na spotkanie w dniu 10 października 2006 r. (wtorek) godz. 17.00 w Warszawie przy ul. Gombrowicza 17.
Pragniemy powiadomić, że z inicjatywy naszego Stowarzyszenia powstał Niezależny Komitet Wyborczy NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE.

Nasz mecenas Jerzy Krzekotowski kandyduje na Prezydenta m. st. Warszawy.

Jego wygrana w wyborach będzie naszą wygraną, gdyż położy kres naszej krzywdzie i łamaniu prawa, z którym od lat uparcie, wbrew wszystkim przeciwnościom walczymy.

Nasz udział w kampanii wyborczej i kandydowanie na radnych pozwoli także na uzyskanie bezpłatnego dostępu do radia i telewizji i dzięki temu nagłośnienie naszej krzywdy, jakiej doznajemy od dotychczasowego Prezydenta m. st. Warszawy, który zamiast udzielenia nam pomocy, jako mieszkańcom Warszawy skierował się przeciwko nam, wspólnie z koncernem Hutą LW i jej następcą Spółką Arcelor Huta Warszawa, aby nam odebrać garaże - dorobek naszego całego zawodowego życia. Im więcej osób Komitet Wyborczy zgłosi jako kandydatów, tym więcej czasu antenowego uzyskamy na nagłośnienie naszej sprawy.

Dlatego przesyłamy Państwu oświadczenie o zgodzie na kandydowanie przez Państwa lub Waszych przyjaciół oraz członków rodziny, z prośbą o wypełnienie i dostarczenie do mec. Jerzego Krzekotowskiego przy ul.Gombrowicza 17, możliwie jak najszybciej, a najpóźniej do dnia zebrania w dniu 10 października 2006 r. ( tel. do Pana Mec. Krzekotowskiego 022/833 11 60 lub 0603/996 408).

Zapraszamy na spotkanie i prosimy o niezawodne przybycie, aby wspólnie uradzić także dalszą strategię walki o naszą własność.
 Aktualności
 Program wyborczy
 O kandydacie
 Stanowisko Kandydata
 na Prezydenta
 Warszawy

 Sylwetki kandydatów
 Rada miasta
 dr K. Krzekotowska
 kandydatka do
 Rady Miasta

 Działalność
 charytatywna
 Krystyny i Jerzego
 Krzekotowskich

 Rady dzielnic
 Sejmik Mazowiecki
 Roland Szczepaniak -
 kandydat do Sejmiku
 Mazowieckiego

 Protesty Obywatelskie
 Listy Obywatelskie
 Harmonogram spotów
 Napisali o nas
 Galeria
 Do pobrania
 Kontakt

Wizytówka kulinarna

Jerzego Krzekotowskiego