Do Szanownych Mieszkańców Warszawy,
Do Szanownych Dziennikarzy, Redaktorów Naczelnych i Wydawców,
Do przedstawicieli wszystkich mediów - prasy, radia i telewizji


Jako Kandydat na Prezydenta Warszawy, szanując konstytucyjne prawo obywateli do informacji, uprzejmie przesyłam wszystkie dotychczasowe moje stanowiska ogłoszone na problemowych konferencjach prasowych oraz zwracam się z prośbą o ich upowszechnienie, w każdy dostępny dla Szanownych Państwa sposób, zgodnie z poczuciem obywatelskim i zawodowym, mimo ogólnie znanych trudności i ograniczeń.

Prawo Obywateli do informacji obliguje mnie jako Kandydata na Prezydenta Warszawy do uczynienia wszystkiego, co w mojej mocy, aby były publicznie znane moje poglądy i moja wiedza na ważne dla obywateli tematy, a przede wszystkim moja strategia zarządzania miasta z obywatelami i dla obywateli w każdej dziedzinie.

Nie spory i kłotnie partyjne lecz rzeczowa i spokojna debata ponad podziałami potrzebna jest w każdej kampanii, a zwłaszcza tej kampanii, tak ważnej dla przyszłości Polski, Polaków i mieszkańców Warszawy w nowych warunkach integracji europejskiej.

Z tego względu będę kontynuował swoją pracę na spotkaniach z wyborcami i konferencjach prasowych, przesyłając Państwu, zgodnie z zasadą przejrzystości i jawności moje stanowiska.

Wezmę też udział w ulicznych protestach obywatelskich w dniach:
7 listopada godz. 17.00 przed budynkiem Nowogrodzka 78, w obronie lokatorów pokrzywdzonych prywatyzacją,
8 listopada godz. 13.00 przed Ratuszem przy Placu Bankowym, w obronie pokrzywdzonych prywatyzacją pracowników b. Huty Warszawa,
9 listopada godz. 18.00 przy ul. Pirenejskiej 22a, w obronie lokatorów pokrzywdzonych przez Wojskową Agencję Mieszkaniową.

Przez całe swoje życie ja i moja żona dr Krystyna Krzekotowska udzielamy bezpłatnych porad prawnych pokrzywdzonym przez warszawskie urzędy.

Jeżeli chcesz, aby inni stanęli w Twojej obronie gdy będzie Ci się działa krzywda jutro, przyjdź dziś na protest obywatelski i udziel swego poparcia pokrzywdzonym!!!

Z poważaniem
Jerzy Krzekotowski


Komitet Wyborczy Wyborców
NASZA WARSZAWA I MAZOWSZE

Stanowiska te są umieszczone także na mojej stronie internetowej
www.krzekotowski.soi.fc.pl
 Aktualności
 Program wyborczy
 O kandydacie
 Stanowisko Kandydata
 na Prezydenta
 Warszawy

 Sylwetki kandydatów
 Rada miasta
 dr K. Krzekotowska
 kandydatka do
 Rady Miasta

 Działalność
 charytatywna
 Krystyny i Jerzego
 Krzekotowskich

 Rady dzielnic
 Sejmik Mazowiecki
 Roland Szczepaniak -
 kandydat do Sejmiku
 Mazowieckiego

 Protesty Obywatelskie
 Listy Obywatelskie
 Harmonogram spotów
 Napisali o nas
 Galeria
 Do pobrania
 Kontakt

Wizytówka kulinarna

Jerzego Krzekotowskiego